Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
-
Ваза скляна овальна Pasabahce Flora 26 см
-
Колір: бурштиновий прозорий дзеркальний
-
Матеріал: скло
-
Упаковка: папір, без коробки!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Форма вази | Фігурна |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Матеріал | Скло |
| Колір | Коричневий |
| Висота вази | 260 мм |
| Діаметр вази | 110 мм |
| Діаметр підстави | 110 мм |
| Діаметр горловини | 110 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 400 ₴











